Perdeniz kirlimi?

ÖZEL MAKİNELERLE TEKTEK YIKANIR VE HİJENİK BİRSEKİLDE TESLİM EDİLMEKTEDİR

Stor perde yıkama hizmeti, azami itina gösterilmesi gereken, hassas bir temizlik işlemi gerektirir. Profesyonel temizlemeciler tarafından yapılması önerilir.

Stor perdeler yapıları gereği çok hassas bir forma sahiptir. Yıkama işlemi esnasında yapılacak yanlış uygulamalar, perdelerinizin deforme olmasına neden olabilir. Dahası bu deformasyonlar stor perde yıkama da geri dönüşü olmayan sorunlara neden olabilir. Stor Perde Yıkama diğer eşyalarınıza nazaran farklı yıkama yöntemleri ile ve profesyonel ekiplerce uygulanmalıdır.

15 yıllık bilgi birikimi ve tecrübemiz, üstün kalite temizlik tesislerimiz ve güler yüzlü hizmet anlayışımızla İstanbul Avrupa Yakası’nda Stor Perde yıkama işlerinizi firmamızda güvenle yaptırabilirsiniz. Uzman ekiplerimiz perdelerinize azami itina gösterecek, perdeleriniz ilk günkü gibi tertemiz ve yepyeni bir görünüme kavuşacaktır.

Stor perde yıkama hizmetlerimizde %100 organik deterjanlar kullanıyoruz. Doğal ve hijyen garantili bir stor perde yıkama hizmeti için firmamızı gönül rahatlığı ile arayabilirsiniz.