STOR PERDE YIKAMA

Perdeniz kirlimi?

Stor perde yıkama ÖZEL MAKİNELERLE TEKTEK YIKANIR VE HİJENİK BİRSEKİLDE TESLİM EDİLMEKTEDİR

4M TEMİZLİK

Stor perde yıkama hizmeti, azami itina gösterilmesi gereken, hassas bir temizlik işlemi gerektirir. Profesyonel temizlemeciler tarafından yapılması önerilir.

Stor perdeler yapıları gereği çok hassas bir forma sahiptir. Yıkama işlemi esnasında yapılacak yanlış uygulamalar, perdelerinizin deforme olmasına neden olabilir. Dahası bu deformasyonlar stor perde yıkama da geri dönüşü olmayan sorunlara neden olabilir. Stor Perde Yıkama diğer eşyalarınıza nazaran farklı yıkama yöntemleri ile ve profesyonel ekiplerce uygulanmalıdır.

15 yıllık bilgi birikimi ve tecrübemiz, üstün kalite temizlik tesislerimiz ve güler yüzlü hizmet anlayışımızla İstanbul Avrupa Yakası’nda Stor Perde yıkama işlerinizi firmamızda güvenle yaptırabilirsiniz. Uzman ekiplerimiz perdelerinize azami itina gösterecek, perdeleriniz ilk günkü gibi tertemiz ve yepyeni bir görünüme kavuşacaktır.

Stor perde yıkama hizmetlerimizde %100 organik deterjanlar kullanıyoruz. Doğal ve hijyen garantili bir stor perde yıkama hizmeti için firmamızı gönül rahatlığı ile arayabilirsiniz.

Hakkımızda

Bizi tanıyın

2000 yılından beri temizlik alnında hizmet veren 4mevsim temizlik şirketi

Bu görsel boş bir alt niteliğe sahip; dosya adı Untitled-pgp.jpg

2000 yılından beri temizlik alnında hizmet veren 4mevsim temizlik şirketi uzman personel kadrosuyla teknolojik ekipmanlarıyla hızlı,kaliteli,güvenilir hizmet sunmaya dün olduğu gibi bugün de aynı anlayışla devam etmektedir. Temizlik faaliyetimiz;
halı yıkama
yün halı yıkama
shaggy halı yıkama
el dokuma halı yıkama
koltuk yıkama


Bu görsel boş bir alt niteliğe sahip; dosya adı Untitled-2.png

stor perde yıkama yogan yıkamabattaniye yıkama kapınız dan servisimiz ile alınıp dezanfaktasyon işlemi uygulanıp mikropların kırılması ,kirlerin ve tozlarının temizlenmesiyle yine kapınıza teslimi ile biter. Aynı zamanda yerinde koltuk yıkama hizmetimiz de mevcuttur. Halı yıkama alanında uzman deneyimli

temizlik titizlik ve dikkat gerektiren bir iş olduğun dan her zaman hizmet kalitesini geliştiren şirket politikasıyla insanlara değer katmaya devam ediyor. Milyonlarca aile nin tercih ettiği ve çok memnun kaldığı 4mevsim temizlik şirketi size profesyonel bir temizlik sunuyor. Her gün aynı özveriyle aynı heyecanla aynı titizlik le çalışmaya devam ediyoruz çünkü sizlerin sağlığınız bizim için önemli. Temizlik titizlik ve dikkat gerektiren bir iş olduğun dan her zaman hizmet kalitesini geliştiren şirket politikasıyla insanlara değer katmaya devam ediyor.

0534 794 7636

Scroll to Top
Call Now Button