BATTANİYE YIKAMA

Battanıyeniz kirlimi?

BATTANİYE YIKAMA Artık sorun degil firmamiz profesyonel battaniye yıkama hızmetı vermek tedır

BATTANİYE YIKAMA

BATTANİYELERİNİZ SANAYİ TİPİ MAKİNELERLE TEKTEK YIKANIR VE HİJENİK BİRSEKİLDE TESLİM EDİLMEKTEDİR

BATTANİYE temizligi hakkında

BATTANİYE YIKAMA Gelin 4m temizlik ile battaniyelerimize güvenle dokunalım. Her türlü yorgan ve battaniyeleriniz 4m temizlik fabrikamızda yer alan endüstriyel makinalarda yıkanmaktadır. 4m temizlik fabrikası olarak İstanbul avrupa Yakasında battaniye yıkama hizmetide vermekteyiz.

Battaniye yıkama işlemi,  halı yıkama işlemi gibi yapılmamaktadır. Evlerde bu işlem yeterli derecede iyi sağlanamayacağı için evlerdeki makinelerden daha güçlü makinelerle yıkanmalıdır.
Kullanmış olduğumuz yorgan ve battaniyedeki kir ve lekelerin, oluşan tozların giderilmesi üzerinde durulması gereken bir konudur. Günümüzde maalesef yorgan ve battaniyeleriniz birçok firma tarafından sağlıklı olmayan koşullarda halı yıkama işlemi gibi yapılmaktadır.
Öncelikle battaniyeler ön yıkama işlemine tabi tutulmaktadır. Bu sayede battaniyelerinizde bulunan kir, leke gibi yabancı maddeler yumuşamaktadır. Daha sonra yumuşak fırçalarla fırçalanarak yıkanan battaniyeleriniz yumuşatıcı verilerek sıkılır ve kurutma bölümümüze alınır. Kurutulmayan nemli derecede kalan elyaf yorgan, yün yorgan ve battaniyeleriniz zamanla koku yapmaya elverişli hale gelirler. İstanbul gibi nemi bol olan bir yerde buna çok dikkat edilmesi gerekmektedir.

4m temizlik olarak biz her türlü battaniyenizi uygun işlemlerden geçirdikten sonra tamamen kurutup hijyenik olarak ambalajladıktan sonra ücretsiz servisimizle siz değerli müşterilerimize teslim etmekteyiz.

Güvenilir dokunuşlar için sizinleyiz! Saygılarımızla, https://haliyikama4m.com/hakkimizda/4m temizlik.

Battaniye Yıkama hakkında detaylı bilgi için:

0212 689 53 89 nolu telefonlarımızdan bizi arayın!

BATTANİYE YIKAMA
BATTANİYE YIKAMA

Bizi tanıyın

2000 yılından beri temizlik alnında hizmet veren 4mevsim temizlik şirketi

2000 yılından beri temizlik alnında hizmet veren 4mevsim temizlik şirketi uzman personel kadrosuyla teknolojik ekipmanlarıyla hızlı,kaliteli,güvenilir hizmet sunmaya dün olduğu gibi bugün de aynı anlayışla devam etmektedir. Temizlik faaliyetimiz;
halı yıkama
yün halı yıkama
shaggy halı yıkama
el dokuma halı yıkama
koltuk yıkama

Scroll to Top
Call Now Button